پشتیبانی واتساپ (کلیک کنید)
پشتیبانی واتساپ (کلیک کنید)
مشاوره مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور

مشاوره مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور

مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور آرزوی بسیاری از جوانان است. در صورتی که کشور مناسبی برای مهاجرت و تحصیل انتخاب شود،  می‌توان در مسیر موفقیت و پیشرفت به حرکت درآمد. این روزها مهاجرت تحصیلی یکی از رایج‌ترین و پرطرفدارترین انواع مهاجرت به ‌شمار می‌آید. در صورتی که شرایط اولیه مهاجرت تحصیلی را داشته باشید، می‌توانید تا زمان به اتمام رسیدن تحصیلتان درکشور مقصد اقامت داشته باشید. انجام مشاوره مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور به شما کمک می‌کند تا با دید وسیع‌تری بتوانید  تصمیم‌گیری نمایید.

در صورتی که متقاضیان مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور در زمان مناسب با کارشناسان این حوزه مشاوره داشته باشند، می‌توانند به اطلاعاتی نظیر: هزینه ‌ها ی مهاجرت، زمان لازم برای اخذ ویزای تحصیلی، مدارک مورد نیاز و… دسترسی داشته باشند.

اقدامات اساسی برای مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور

اگر قصد مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور را دارید، باید بدانید که انتخاب کشور مقصد، انتخاب دانشگاه و انتخاب رشته تحصیلی سه اقدام اولیه و البته مهم در این زمینه به حساب می‌آید. لازم است تا هنگام این سه انتخاب شرایط اقتصادی، اجتماعی، تحصیلی، کاری و… خود را در نظر بگیرید و متناسب با سلیقه، توان و بودجه‌ای که دارید تصمیم خود را نهایی کنید.

هر کشوری ویژگی‌های منحصربه فردی دارد که شما می‌توانید وابسته به این ویژگی‌ها یک گزینه را به‌عنوان کشور مقصد انتخاب کنید. به طور کلی  مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور مزایای مهمی دارد که در ادامه به آنها می‌پردازیم.

مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور رویای بسیاری از جوانان مستعد کشور است. با تحصیل در خارج از کشور می‌توان از بهترین امکانات اموزشی، بهترین امکانات رفاهی  و بهترین شرایط شغلی بهره‌مند شد.

اصلی ترین مزایای مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور

 • ارتقای کیفیت  و کمیت سطح زندگی
 • به‌دست اوردن موقعیت‌های کاری متناسب با رشته تحصیلی
 • تجربه تحصیل در بهترین و معتبرترین مراکز آموزشی جهان
 • بهره‌مندی از آموزش‌های عالی
 • تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت دائم

عوامل موثر بر مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور

همان طور که پیشتر گفته شد، شما می‌توانید از میان کشورهای مختلفی مقصد تحصیل خود را انتخاب کنید. البته ناگفته نماند که شرایط مالی و تحصیلی شما، انتخاب‌هایتان را محدود خواهدکرد. به‌عنوان مثال کشورهایی مثل فرانسه، ایتالیا و آلمان از شرایط خوبی برای تحصیل و اقامت برخوردار هستند. دانشجویان بین‌المللی می‌توانند در دانشگاه‌های این کشورها به ‌صورت رایگان تحصیل کنند و از بهترین خدمات آموزشی بهره ببرند. البته برای به دست آوردن ویزای تحصیلی این کشورها باید از تمکن مالی خوبی برخوردار بود. در ادامه برخی از کشورهای پرطرفدارجهان را برای مهاجرت و تحصیل به شما  عزیزان معرفی می‌کنیم.

کشورهای مناسب برای تحصیل و مهاجرت

 • ایتالیا
 • ترکیه
 • استرالیا
 • آلمان
 • هلند
 • انگلستان
 • قبرس
 • هندوستان
 • نروژ
 • کانادا
 • فرانسه
 • و…

کانادا، نروژ، آلمان، هندوستان،  انگلستان و… از پرمخاطب‌ترین کشورهای  مورد توجه برای  مهاجرت و تحصیل به شمار می‌روند. به منظور انتخاب بهترین مقصد تحصیلی باید شرایط مالی و تحصیلی دانشجو را در نظر گرفت.

شرایط لازم برای مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور

به منظور تصمیم‌گیری و انجام امور اداری مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور باید فراز و فرودهای زیادی را پشت سر گذاشت. افرادی که قصد اخذ ویزای تحصیلی دارند، باید در نخستین اقدام  شرایط عمومی مهاجرت و تحصیل در کشور مقصد را بررسی نمایند. ارائه سابقه تحصیلی، ارائه سابقه علمی، تحقیقاتی و شغلی،  بررسی شرایط و میزان توانایی مالی(به منظور صدور پذیرش و روادید تحصیلی)، داشتن پاسپورت معتبر و بسیاری از موارد مهم دیگر از اقدامات ضروری به منظور مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور به شمار می‌رود.

از آنجایی  که مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور شامل فرآیندهای متعدد وپیچیده ای می‌شود، بهتر است تا از کارشناسان خبره این حوزه کمک گرفته شود. کارشناسانی که  در این عرصه از مهارت، وجدان و سابقه کاری درخشانی برخوردار باشند. در غیر این صورت فرآیند اخذ پذیرش با پرداخت هزینه‌های گزاف و طولانی‌تر شدن بازه زمانی صدور پذیرش و در برخی موارد حتی عدم موفقیت در اخذ ویزای تحصیلی کشور مربوطه همراه خواهد شد.

تهران مشاور همراه قدیمی شما

همواره باید این نکته را به خاطر داشته باشید که  طی کردن مراحل مختلف به منظور مهاجرت بسیار پیچیده و زمان‌بر است. این پیچیدگی از زمان انتخاب کشور مقصد آغاز می شود و تا پایان زمان مهاجرت ادامه خواهد داشت. به همین دلیل بهتر است تا از همان ابتدای کار از مشاوران تخصصی این حوزه کمک گرفته شود تا بتوان با آسایش بیشتر و صرف زمان کمتر از این مسیر پرپیچ و خم عبور کرد. بدون شک وجود چنین کارشناسانی به شما کمک می کند تا بتوانید بهتر تصمیم گیری نمایید. 

به طور کلی مهاجرت برای هر شخص منحصر به فرد است. به زبان ساده باید گفت که نمی‌توان برای مهاجرت افراد مختلف، یک نسخه رایج پیچید. میزان تحصیلات، وضعیت اقتصادی، شرایط خانوادگی، سابقه کار و سن از جمله موارد موثر بر مهاجرت هستند.

مجموعه تهران مشاور با توجه به تمامی ویژگی‌های اقتصادی، اجتماعی و خصوصی متقاضیان، کشورهای مهاجرپذیر متناسب باشرایط  متقاضیان را به انها پیشنهاد خواهد داد. لازم به ذکر است که به دلیل  تغییر مداوم قوانین و شرایط پذیرش مهاجرت در کشورهای مختلف، باید همواره دانش و اطلاعات خود را در این حوزه به ‌روز نگاه داشت. کارشناسان مجموعه تهران مشاور با بروزرسانی مداوم اطلاعات خود در این زمینه، آماده پاسخ گویی  و مشاوره‌ به متقاضیان مهاجرت می باشند.

کارشناسان مجرب تهران مشاور درخواست مهاجرت و تحصیل متقاضیان در خارج از کشور را به‌شکل منظم وحرفه ای پیگیری می نمایند به این ترتیب متقاضیان مهاجرت می‌توانند با خیالی آسوده انجام تمامی مکاتبات اخذ پذیرش خود را به کارشناسان کاربلد این مجموعه واگذار نمایند ودرکمترین زمان و با حداقل هزینه ویزای تحصیلی کشور دلخواه خود را اخذ نمایند. 

مشاوره مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور یکی از ده‌ها خدمات عرضه شده در مجموعه  بزرگ تهران مشاور است. در صورتی که قصد مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور و یا همچنین قصد آشنایی با سایر خدمات این مجموعه  را دارید، لطفا با شماره تلفن 88906729-021 تماس حاصل کنید و از نظرات و مشاوره‌های کارشناسان این مجموعه بهره‌مند شوید.