پشتیبانی واتساپ (کلیک کنید)
پشتیبانی واتساپ (کلیک کنید)
دریافت وام و تسهیلات برای کسب و کار

دریافت وام و تسهیلات برای کسب و کار

دریافت وام و تسهیلات برای کسب و کار

اگر قصد راه اندازی کسب و کاری جدید را دارید اما سرمایه کافی برای راه اندازی آن را ندارید، ممکن است به فکر دریافت وام برای تامین سرمایه لازم برای راه اندازی کسب و کارتان افتاده باشید. بسیاری از موسسات مالی و اعتباری هستند که تحت شرایطی خاص وام خود اشغالی به متقاضیان دریافت تسهیلات اعطا می کنند. از میان این  موسسات و نهادها می توان به بانک ملی، بانک سپه، بانک مسکن، وزارت کار و رفاه اجتماعی، بنیاد شهید، بهزیستی و … اشاره کرد.

وام و تسهیلات ویژه مشاغل و کسب و کارها در واقع یک  نوع امتیاز اعتباری هستند که مشاغل برای تأمین نیازهای فوری مالی کسب و کاردر حال تاسیس یا در حال رشد خود ، می توانند از آن ها بهره مند شوند. دریافت وام و تسهیلات کسب و کار به شما امکان می دهد بودجه لازم برای کسب و کار خود را جهت گسترش تجارت، تقویت تولید، خرید ماشین آلات جدید و … تامین کنید. تزریق سریع وجه نقد از طریق دریافت وام و تسهیلات برای کسب و کار، شما را قادر می سازد تا خریدها و پرداخت های لازم را به موقع انجام دهید و عملکرد صحیح تجارت خودرا تضمین نمایید.

بسته به خدمات خاص کسب و کار شما که به مشتریانتان ارائه می دهید، روش های گوناگونی برای دریافت وام و تسهیلات  وجود دارد. چه بخواهید فضای کسب کار خود را گسترش دهید و یا ابزار یا تجهیزات جدیدی خریداری و یا بخواهید کسب وکاری جدید را راه اندازی نمایید و یا حتی قصد تجهیز نیروی کار خودرا به جدیدترین فناوری  روز دارید، امکان دریافت وام و تسهیلات برای کسب و کارتان از موسسات مالی و بانک های معتبر راهی منطقی به نظر می رسد.

چالش های رایج برای دریافت وام و تسهیلات

بسیاری از صاحبان کسب و کارها برای دریافت وام و تسهیلات  با مشکلات و چالش هایی روبرو می شوند که در بیشتر مواقع آن ها را از گرفتن وام و تسهیلات برای کسب و کار پشیمان می کند. رایج ترین مشکل پیش روی صاحبان مشاغل برای گرفتن وام از موسسات مالی و بانک ها پیدا کردن ضامن و فراهم نمودن وثیقه مالی است.

اگر بخواهید از بانک وام دریافت کنید و سند ملکی را به عنوان وثیقه قرار دهید، سند ملک به رهن بانک درآمده و بانک مربوطه اجازه فروش ملک رابصورت مزایده در صورت تاخیر در بازپرداخت اقساط  وام و تسویه طلب خودرا دارا می باشد. این موضوع سبب تردید و نگرانی صاحبان مشاغل جهت دریافت وام می شود.

مورد بعدی که باعث تردید یا انصراف متقاضیان از درخواست دریافت وام و تسهیلات برای کسب و کارشان می شود، سودهای سنگین  تسهیلات بانکی از ارائه این خدمات است. بسیاری از افراد هستند که وام هایی با مبالغ سنگین دریافت می کنند به این امید که می توانند قسط های بازپرداخت وام خود را بصورت منظم از سود حاصل از کسب و کار خود پرداخت کنند. اما در چند ماه یا سال اول باز پرداخت قسط وام، درآمد حاصل از کسب و کارشان در حدی که انتظار داشتند نیست وبرای  باز پرداخت اقساط وام خود مجبور به دریافت وام دیگر یا مجبور به فروش قسمتی از دارایی های خود می شوند.

همچنین شرایط اعطای وام بسیاری از موسسات و حتی بانک های معتبر برای متقاضیان  بسیارسختگیرانه است. متقاضیان باید یا با دوندگی و صرف وقت بسیار و ارائه اسناد و مدارک گوناگون موفق به دریافت وام شوند و همچنین در مواردی بانک مورد نظرشرایط اعطای وام ندارد و شما باید پیش ثبت نام کنید و حداقل چندین ماه در نوبت دریافت وام بمانید. همچنین در اکثر مواقع، متقاضی دریافت تسهیلات از بانک ها باید از چندین ماه قبل مبلغی را در بانک سپرده گذاری نماید.

دریافت وام و تسهیلات بانکی برای کسب و کارها با تهران مشاور

ما راه حل بسیاری از این مشکلات و چالش ها به  صاحبان کسب و کار نشان و ارائه می دهیم. تهران مشاور در  زمینه  اخذ وام می تواند به کسب و کارهای کوچک و یا کارآفرینان و صاحبان ایده کمک شایانی نماید. ما وام و تسهیلات مورد نیاز را به صورت مستقیم به متقاضیان اعطا نمی کنیم، بلکه به صورت واسطه، شرایط لازم برای دریافت وام و تسهیلات از موسسه های مالی و بانک هایی که در این زمینه وام و تسهیلات اعطا می کنند برای متقاضیان فراهم می آوریم.

با ارائه این خدمات از سوی مجموعه تهران مشاور دسترسی متقاضیان به دریافت وام و تسهیلات برای راه اندازی یا گسترش کسب و کارشان تسهیل شده و می توانند در حداقل زمان ممکن و با شرایط آسان تر و سود کمتر وام و تسهیلات برای کسب و کار خود دریافت کنند. همچنین از اعتبار و پیشینه موسساتی که وام دریافت می کنند، اطمینان داشته باشند. از سویی دیگر  با معرفی متقاضی تایید صلاحیت شده از سوی مجموعه تهران مشاور نیز موسسات و بانک های ارائه دهنده خدمات  وام و تسهیلات متحمل ریسک کمتری برای ارائه خدماتشان به متقاضیان  هستند.

جهت دریافت مشاوره در خصوص دریافت وام و تسهیلات بانکی جهت راه اندازی کسب و کار خود لطفا با مشاورین با تجربه و زبده مجموعه تهران مشاور با شماره تلفن 88906729-021 تماس حاصل فرمایید.